1. Karboksyterapia oczu

Cienie i worki pod oczami, to istotny problem dla wielu osób.

Zabieg karboksyterapii aktywuje czynnik wzrostu naczyń VEGF. Wynikiem jego działania jest przyrost nowych naczyń włosowatych. Karboksyterapia w cudowny sposób regeneruje skórę powiek, dzięki czemu następuje redukcja cieni pod oczami, spłycenie zmarszczek oraz delikatne uniesienie górnej powieki..

Po wykonaniu serii zabiegów worki pod oczami przestaną się pojawiać, dzięki poprawie mikrokrążenia oraz zagęszczeniu skóry.

Tym samym karboksyterapia przywraca młode i świeże spojrzenie.

2.Mezoterapia oczu

Igłowa mezoterapia pod oczy to zabieg, który polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Liczba oraz rodzaj składników wybierany jest ze względu na specyficzne potrzeby skóry. Podobnie jak liczba zabiegów. Popularność tej metody jest spowodowana głównie przez jej dużą skuteczność i stosunkowo małą inwazyjność. Najlepiej sprawdza się w niwelowaniu drobnych zmarszczek pod oczami oraz wiotkiej skóry.

Zabiegi mezoterapii pod oczy dedykowany jest grupie pacjentów, którzy posiadają już zmarszczki mimiczne (tzw. kurze łapki), a także sińce i cienie pod oczami. Metoda znajduje również zastosowanie w przypadku, gdy skóra wokół oczu jest przesuszona i cienka, o nierównym kolorycie. Niweluje również opchnięcia pod oczami.

Jeśli chodzi o mezoterapię okolic oczu, efekty są szybko zauważalne i doceniane przez pacjentów. Preparaty stosowane podczas zabiegu zawierają najczęściej kwas hialuronowy, który posiada zdolność wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu zapewnia optymalne nawodnienie skóry.

Aby mezoterapia igłowa pod oczy przyniosła jak najlepsze efekty zaleca się jej regularne wykonywanie. Minimum trzy zabiegi w odstępach co dwa tygodnie. Dzięki temu skóra wygląda znacznie lepiej, głębokie zmarszczki ulegają spłyceniu, a drobne- znikają całkowicie. Zauważalna jest również poprawa jędrności i napięcia skóry.