Henna pudrowa

Henna pudrowa jest w formie sproszkowanej, w zupełności naturalnym produktem. Dzięki temu, zabieg henny pudrowej nie tylko wypełnia i wzmacnia kolor brwi, ale także je pielęgnuje i regeneruje (jeśli są uszkodzone). Musisz również pamiętać, że henna pudrowa barwi zarówno skórę jak i włosy.

To jest niesamowicie ważne przy wyborze odpowiedniego koloru henny – a jest ich znacznie więcej niż w standardowym produkcie. Zaletą henny pudrowej jest to, że daje bardzo naturalny efekt – zarówno kształtu brwi jak i ich przyciemnienia. Oczywiście jeśli dobrze dobierzemy kolor!

Tak naprawdę, nie ma wielu przeciwwskazań do henny pudrowej i są one praktycznie takie same jak przy innych hennach. Wszystkie alergie, stany zapalne skóry i otwarte rany są przeciwwskazaniem do wykonania henny pudrowej.

Henna pudrowa – zalety zabiegu

Nadaje się do każdego rodzaju i kształtu brwi
Wzmacnia kolor naturalny brwi
Jest trwała – trzyma się aż 6 tygodni
Farbuje również skórę, dzięki czemu można nadać nowy atrakcyjny kształt brwiom
Jest naturalna (jednak również może wywoływać alergię!)
Zestaw henny pudrowej jest bardzo wydajny
Stanowi alternatywę do makijażu permanentnego

Laminacja

Laminowanie rzęs jest polecane osobom, których rzęsy są cienkie, rzadkie, proste, jasne. Po wizycie włoski, dzięki farbowaniu preparatem barwiącym, stają się ciemniejsze i zyskują wyrazistość. Nakręcenie sprawia, że zdają się naturalnie uniesione i podkręcone jak po użyciu zalotki. Laminowanie ma równie niezaprzeczalne działanie prozdrowotne. Keratyna pozostawia na włoskach osłonkę, która oprócz dodania rzęsom objętości, chroni je przed działaniem UV, wilgocią i składnikami podrażniającymi np. w kosmetykach.

Laminowanie to sposób na wzmocnienie rzęs, naturalnie piękne spojrzenie na co dzień bez konieczności poświęcania dodatkowego czasu, ale niekoniecznie na specjalne okazje. Wyjątkową zaletą laminowania jest możliwość dodatkowego wzmocnienia maskarą w dowolnym momencie po zabiegu, jak również uczucie lekkości, brak uczucia czegoś “przyklejonego” do oka.

Laminowanie rzęs: przeciwwskazania
jęczmień na powiece
alergie
zapalenie rogówki
infekcje oczu i okolic
podrażniona skóra wokół oczu
ciąża
leczenie chemioterapią
operacje oczu i okolic przeprowadzone w czasie krótszym niż pół roku od zabiegu