Laser diodowy i IPL

 Cena ustalana indywidualnie do klienta usuwanie naczynek usuwanie przebarwień fotoodmładzanie uczestniczmy w Programie “Pewny Zabieg

Gwarancję bezpieczeństwa jego zastosowania zapewniło respektowane na całym śwecie Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków (U.S. FDA) . FDA to amerykańska agencja rządowa odpowiedzialna za kontrolę żywności, leków, kosmetyków, urzdzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie w USA. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.
Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europjskich, w tym ISO 9001.

Dzięki licznym zaletom COHERENT LightSheer Et Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu 2009 roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.
W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji laserowej.

Jak działa laser Light Sheer

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.
Laser działa na barwnik włosa czyli melaninę i nie wpływa na funkcje organizmu. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Cześć z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze – anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie “uśpienia” – (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi musza być powtórzone 4-6 razy w odstępie od 6-9 tygodni.
Pierwszy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Przeprowadzona zostaje próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zabieg wykonany jest po kilku dniach.
Efekty działania światła Light Sheer są imponujące. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30 % włosów, a po całej serii do 98%.

Po zabiegu

Przez 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, obrzęk i niewielkie pęcherzyki. Jest to nauralne.
W domu zaleca się nałożenie pantenolu, alantanu, zinalfatu lub innego preparatu regenerującego skórę.
Pamiętaj aby po deilacji unikać gorącej kąpieli, wizyt na basenie (ok.2-3 dni). Pamiętaj też, że po zabiegu nie pownno się opalać bez filtrów ochronnych (ok.2 tygodnie). Po kilku dniach z martwych cebulek uwalniane będą końcówki włosków co może przypominać odrost, jednak tak nie jest, martwy włos usuwany jest ze skóry wolniej.
Pamiętajmy także aby nie używać innej metody depilacji pomiędzy zabiegami, jedyna dopuszczalna to golenie maszynką.

Przeciwskazania do zabiegu: Ciąża, Świeża opalenizna (należy przerwać kąpiele słoneczne w SOLARIUM – 4 tyg. przed zabiegiem oraz samoopalacze – 2tyg.przed zabiegiem), Krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem), Zioła (dziurawiec, nagietek – przestać używać na 2-3 tyg. Przed zabiegiem), Depilacja woskiem (przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem), Bielactwo, łuszczyca, Peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem).

Oprawa oka & makijaż

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą na usługi kosmetyczne dla oczu oraz profesjonalny makijaż.

Pielęgnacja oczu

Oferujemy m.in. błyskawiczny lifting, redukcja zmarszczek, bruzd, poprawianie koloryt i struktury skóry.

Pielęgnacja stóp

Właściwie pielęgnowane stopy nie sprawiają kłopotów i mogą być naszą ozdobą. Warto poświęcić im chwilę.

Ekskluzywne zabiegi

Skorzystaj z naszych zabiegów jak oczyszczanie wodorowe AquaPeelH2, karboksyterapia, radiofrekwencja.

Pielęgnacja twarzy

W naszym gabinecie oferujemy zabieg ze złotem i aktywną witaminą C, peeling kawitacyjny.

Zabiegi złuszczające

Zabieg polega na aktywacji komórek w różnych warstwach skóry przy jednoczesnej redukcji podrażnień.

Medycyna estetyczna

Skorzystaj z naszej oferty na botoks, wypełnianie zmarszczek, sculptra, lipoliza, mezoterapia, modelowanie ust.

Pielęgnacja ciała

Skorzystaj z naszych zabiegów na ciało jak zabieg likwidujący cellulit i zbędną tkankę tłuszczową.

Laser diodowy i IPL

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Laser działa na barwnik włosa.

Umów wizytę w salonie

Godziny otwarcia

Zapoznaj się z godzinami otwarcia naszego salonu. Napisz do nas lub zadzwoń i umów wizytę.

 telefon: 604 210 298

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 14:00