Laser diodowy i IPL


Cena ustalana indywidualnie do klienta

 

Laser diodowy
kliknij żeby powiększyć
kliknij żeby powiększyć

Gwarancję bezpieczeństwa jego zastosowania zapewniło respektowane na całym śwecie Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków (U.S. FDA) . FDA to amerykańska agencja rządowa odpowiedzialna za kontrolę żywności, leków, kosmetyków, urzdzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie w USA. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.
Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europjskich, w tym ISO 9001.


Dzięki licznym zaletom COHERENT LightSheer Et Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu 2009 roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.
W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji laserowej.

 

Jak działa laser Light Sheer.

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.
Laser działa na barwnik włosa czyli melaninę i nie wpływa na funkcje organizmu. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Cześć z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze - anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" – (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi musza być powtórzone 4-6 razy w odstępie od 6-9 tygodni.
Pierwszy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Przeprowadzona zostaje próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zabieg wykonany jest po kilku dniach.
Efekty działania światła Light Sheer są imponujące. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30 % włosów, a po całej serii do 98%.

 

Po zabiegu

Przez 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, obrzęk i niewielkie pęcherzyki. Jest to nauralne.
W domu zaleca się nałożenie pantenolu, alantanu, zinalfatu lub innego preparatu regenerującego skórę.
Pamiętaj aby po deilacji unikać gorącej kąpieli, wizyt na basenie (ok.2-3 dni). Pamiętaj też, że po zabiegu nie pownno się opalać bez filtrów ochronnych (ok.2 tygodnie). Po kilku dniach z martwych cebulek uwalniane będą końcówki włosków co może przypominać odrost, jednak tak nie jest, martwy włos usuwany jest ze skóry wolniej.
Pamiętajmy także aby nie używać innej metody depilacji pomiędzy zabiegami, jedyna dopuszczalna to golenie maszynką.

 

Przeciwskazania do zabiegu:
Ciąża,
Świeża opalenizna (należy przerwać kąpiele słoneczne w SOLARIUM - 4 tyg. przed zabiegiem oraz samoopalacze - 2tyg.przed zabiegiem),
Krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem),
Zioła (dziurawiec, nagietek - przestać używać na 2-3 tyg. Przed zabiegiem),
Depilacja woskiem (przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem),
Bielactwo, łuszczyca,
Peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem).

CENNIK

Kąciki ust...........70zł

Górna warga......140zł

Broda.................140-250zł

Baki.....................150zł

Pachy...................250-299zł

Twarz....................250-399zł

Kark......................199zł

Przedramiona.........249zł

Ramiona.................299zł

Plecy......................300-799zł

Klatka piersiowa....200-499zł

Piersi.......................149zł

Brzuch......................199-299zł

Linia biała................90-149zł

Bikini.......................249-349zł

Pośladki...................299-399zł

Uda.........................350-450zł

Łydki.......................349-400zł

Stopy..........gratis przy łydkach

Kolana........gratis przy łydkach

Pakiety i promocje

Broda + wąs 390   cena promocyjna  250zł

Bikini + pachy 600  cena promocyjna 400zł

Bikini + linia biała 500  cena promocyjna 300zł

uda+łydki+pachy 1050 cena promocyjna 800zł

Bikini + pośladki 650 cena promocyjna 400zł