RFRAX LIFT

(250/500 zł)

RFRAX LIFT to urządzenie do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. Sprzęt wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe: inwazyjną (RFRAX) oraz nieinwazyjną (SRF). Dodatkowe zastosowanie innowacyjnego systemu zmiany częstotliwości fali radiowej sprawia, że Rfrax Medika jest urządzeniem jedynym w swoim rodzaju. Głowica nieinwazyjna to nic innego jak RF bipolarny o mocy dochodzącej aż do 60W! Pozwala ona na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez jej nakłuwania. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł, jednocześnie oczekując zadowalających rezultatów bez nadmiernej ingerencji w skórę.

Głowica inwazyjna to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej. Metoda ta ma szeroki wachlarz zastosowań. Możemy wykonać nią: lifting twarzy, szyi, dekoltu, ale też dłoni oraz brzucha, czy chociażby wyrównywać rozstępy i blizny (zabieg świetnie sprawdza się w niwelowaniu blizn po trądzikowych). Ponadto poprawia gęstość, koloryt i strukturę skóry, wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji.

Jak działa?

RFRAX LIFT to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej. Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć oraz możliwość zastosowania 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek – 25 PIN, 49 PIN lub 81 PIN. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany częstotliwości fali radiowej. Takie rozwiązanie sprawia, że Rfrax Lift jest obecnie urządzeniem z największymi możliwościami dostosowywania parametrów zabiegowych.

Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Kiedy mikroigły docierają do określonej warstwy skóry, energia jest wyzwalana i dociera do tkanki jedynie przy wierzchołku igły – który jako jedyna jej część nie jest izolowany.

Uszkodzenia mechaniczne i wysoka temperatura aktywują w skórze szereg procesów naprawczych. Wywołany efekt miejscowej termolizy jest sygnałem dla organizmu, aby włączyć procesy odbudowy i regeneracji nowego kolagenu.

Efekty RF frakcyjnej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak pełny efekt będzie widoczny około 3 miesiące po zabiegu. W miejscu uszkodzonej tkanki powstanie nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu

AquaPeelH2

(150 – 250 zł)

Oczyszczanie wodorowe AquaPeelH2

Jednym z powodów przedwczesnego starzenia się skóry są wolne rodniki.

Reaktywne formy tlenu ( w skrócie RFT) doprowadzają do uszkodzenia włókna kolagenowego i elastyny. Dodatkowo, poprzez procesy utleniania, dochodzi do zubożenia warstwy lipidowej naskórka, czego efektem jest przedwczesne obumieranie komórek skóry i utrudnione procesy regeneracyjne. Skóra staje się poszarzał, traci elastyczności i jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek

Czym jest technologia AquaPeelH2 jest to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnego RF stanowi optymalną kombinację umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu.

AquaPeel H2 usuwa wolne rodniki, które są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja za pomocą głowicy do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Następnie następuje eksfoliacja obumarłych komórek naskórka, które nie usunięte stanowią barierę przy migracji substancji aktywnych w głąb skóry. Kolejnym etapem jest dotlenienie skóry poprzez Medical Oxygen Liquid Water. Jest to bogate źródło przyswajalnego, czystego tlenu. Skóra dotleniona staje się promienna i wygląda młodziej. Następnie przechodzimy do infuzji substancji aktywnej, zabezpieczenie skóry przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Po zabezpieczeniu następuje wtłaczanie substancji aktywnej. Wysoka częstotliwość drgań głowicy doprowadza do drgań komórek. Dochodzi do relaksacji struktur skórnych, odprężenia mięśni i pobudzenia krążenia krwi i limfy. Ma to bezpośredni wpływ na polepszenie metabolizmu i regeneracji komórkowej. Zakończeniem całej pielęgnacji jest zabieg bipolarną falą radiową. Prąd wysokiej częstotliwości doprowadza do wytworzenia efektu termicznego w tkance podgrzewając ją do temperatury 42 st. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna.

Co uzyskamy po zastosowaniu oczyszczania wodorowego? Neutralizację wolnych rodników, Dotlenienie skóry właściwej, przebudowę włókien kolagenowych, zneutralizowanie stanów zapalnych, redukcję przebarwień, zwiększenie metabolizmu skóry oraz poprawę jej jędrności i gęstości.

KARBOKSYTERAPIA

(150 – 250 zł)

To zdobywająca coraz większą popularność metoda, której działanie polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego – dwutlenku węgla. Terapia dwutlenkiem węgla została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu.

POCZĄTKI…

Już w latach 30. dobroczynne działanie dwutlenku węgla było wykorzystywane w medycynie do leczenia chorób układu krążenia. Z czasem zauważono, że ten, jak go nazywają „cudowny gaz” poprawia stan i wygląd skóry. To przełomowe odkrycie sprawiło, że zaczęto stosować dwutlenek węgla w terapiach medycyny estetycznej, w zabiegach takich jak leczenie cellulitu, rozstępów, ujędrnienie skóry, blizny, cienie pod oczami, łysienie, zlokalizowana tkanka tłuszczowa, a nawet w zabiegach dla skór naczyniowych, oraz z łuszczycą.

JAK TO DZIAŁA?

Dwutlenek węgla to naturalny gaz o bardzo wielu zastosowaniach i unikalnych właściwościach. Jedną z nich jest zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych. Zwiększenie ilości dwutlenku węgla powoduje rozszerzenie małych, tętniczych naczyń, dzięki czemu, zwiększa się przepływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze leczonego obszaru. Ponadto reakcją skóry na iniekcję jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Co ważne, remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają kurczeniu, poprawia się stan skóry, wzmaga mikrokrążenie, a co za tym idzie, następuje odbudowa i odżywienie komórek.

ZABIEG KARBOSYTERAPI JEST NAJEFEKTYWNIEJSZĄ TERAPIĄ O WIELOKIERUNKOWYM ZASTOSOWANIU!

ZASTOSOWANIE

 • Biorewitalizacja skóry
 • Cienie pod oczami;
 • Podwójny podbródek;
 • Starzenie się skóry i wiotkość;
 • Rozstępy i blizny;
 • Lokalne akumulacje tłuszczowe;
 • Cellulit;
 • Zwiotczenie skóry ciała (brzuch, ramiona, nogi)

Radiofrekwencja “lifting bez skalpela”

Tym razem proponujemy Państwu zabiegi RADIOFREKWENCJI

 

Zdumiewający lifting bez użycia skalpela!!

Radiofrekwencja to najnowocześniejsza metoda bezoperacyjnego modelowania sylwetki. Zabiegi wykonywane są przy pomocy głowicy, która emituje fale radiowe zamieniane w ciepło. Tkanka podskórna podczas zabiegu podgrzewana jest do temp. 40°C zwiększając przepływ krwi. Następuje obkurczanie i reorganizacja włókien kolagenu oraz wzrasta synteza nowego kolagenu. Dzięki technologii fal radiowych uzyskujemy wzrost napięcia tkanki łącznej oraz wzmożony przepływ płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej.

Co to oznacza dla Pacjenta?

 

Zabiegi na twarz:

 • niwelowanie zmarszczek
 • poprawa konturu twarzy
 • zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami
 • radiofrekwencja to bezpieczna metoda, którą można stosować we wrażliwej okolicy oka
 • zmniejszenie obwisłych policzków, podbródka i szyi

Zabiegi na ciało:

 • wzrost napięcia skóry ramion
 • wygładzenie dekoltu
 • ujędrnianie skóry brzucha
 • redukcja celulitu pośladków i ud
 • napinanie skóry wewnętrznej strony ud

Wybierz dowolną okolicę ciała i ciesz się odmłodzonym, zdrowym ciałem. Zabiegi są bezpieczne i bezbolesne, a pacjent odczuwa tylko przyjemne ciepło i odprężenie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Radiofrekwencja cofa czas i działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.

Wskazania:

Natychmiastowe:

 • efekt endotermiczny docierający do głębokich warstw skóry
 • włókna kolagenowe i elastylowe zwężają się i napinają
 • „lifting” skóry
 • intensywne przyspieszenie metabolizmu
 • działa odtruwająco
 • efekt wypełnienia: zmarszczki głębokie i płytkie ulegają wypełnieniu.

Długoterminowe:

 • stymuluje działanie fibroblastów
 • pobudza wytwarzanie kolagenu
 • poprawia elastyczność skóry
 • działanie nawilżające
 • wygładza zmarszczki głębokie i płytkie
 • ujędrnia problematyczne okolice takie jak brzuch, kolana i wewnętrzna strona ud

Przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Rozrusznik serca
 • Ciężkie i przewlekłe choroby nerek, wątroby
 • Choroba niedokrwienia serca i Przebyty zawał mięśnia sercowego
 • Choroby zapalne skóry w obszarze poddanym kuracji
 • Choroba nowotworowa

SCHEMAT ZABIEGU:

 • demakijaż, peeling enzymatyczny lub kawitacyjny lub mikrodermabrazja (w zależności od rodzaju cery),masaż głowicą radiorekfencyjną,algi, kremy wykańczające)

Cena 1 zabieg 200 zł

Pakiet 4 zabiegów 600 zł (150 zł za zabieg)

Pakiety nie łączą się z innymi promocjami.

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę. Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzonych w odstępie 1 do 4 tygodni, można również wykonywać jednorazowo.

Zalety mikrodermabrazji:

 • bezpieczne kontrolowanie głębokości ścierania
 • pobudzenie produkcji kalogenu i elastyny
 • nie ma ograniczeń wiekowych
 • zabieg jest bezbolesny
 • alternatywa dla osób nie tolerujących peelingu chemicznego
 • likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń
 • odnowa komórkowa
 • generalna regeneracja skóry
 • eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych
 • zwiększenie absorpcji kosmetyków – odżywianie i nawilżenie skóry

Wskazania do mikrodermabrazji:

 • trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
 • blizny potrądzikowe
 • łojotok
 • rozszerzone pory
 • zaskórniki, prosaki
 • blizny
 • przebarwienia i odbarwienia
 • uszkodzenia posłoneczne
 • szorstki, zrogowaciały naskórek
 • rozstępy
 • wiotkość skóry

CENA i schemat zabiegu:

 • Demakijaż, mikrodermabrazja,serum, maska colagenowa,kremy wykończeniowe 100 zł (4 zabiegi 320 zł)
 • Demakijaż ,mikrodermabrazja, kwasy AHA, algi, kremy wykończeniowe 130 zł (4 zabiegi 480 zł)
 • Demakijaż, mikrodermabrazja, ampułka, masaż na masce kolagenowej, algi, kremy wykończeniowe 150 zł (4 zabiegi 520 zł)

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWABEZIGŁOWABRAZJA

Bezigłowa likwidacja zmarszczek

Mezoterapia bezigłowa – umożliwia bezinwazyjne odmłodzenie skóry pozbawione powikłań i skutków ubocznych związanych z mezoterapią igłową.

Mezoterapia bezigłowa – wykorzystuje  najnowszą, potwierdzoną naukowo technologię opartą na połączeniu elektroporacji i fali ultradźwiękowej. Umożliwia wprowadzenie w głąb skóry specjalnie przygotowanych koktajli substancji czynnych.

Działanie:

 • redukcja zmarszczek, bruzd
 • poprawia koloryt i struktury skóry
 • efekty uzależnione od rodzaju koktajlu kosmetycznego
 • wspomaganie zabiegów antycelulitowych i wyszczuplających

Cena i schemat zabiegu:

 • demakijaż, peeling enzymatyczny, koktajl do mezoterapi odpowiedni do rodzaju cery,algi, kremy wykończeniowe: 150 zł (4 zabiegi: 520 zł)
 • demakijaż, peeling kawitacyjny, koktajl do mezoterapi odpowiedni do rodzaju cery, delikatny masaż na masce colagenowej,kremywykończeniowe: 170 zł (4 zabiegi: 600 zł)
 • Mezoterapia oczu: 70zł
 • Mezoterapia dekolt: 70 zł
 • Mezoterapia uda: 150 zł
 • Mezoterapia uda+pośladki: 150 zł

Profesjonalna terapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa Arkana Skin Roller/ Frakcyjna  opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia to penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy.

Terapia mikroigłowa to:

 • wzrost penetracji substancji czynnych o 3000 %
 • odnowa komórkowa – pogrubienie naskórka o 8 %
 • zwiększa produkagenu, elastyny, kwasu hialuronowego

EFKTY ZABIEGU:

 • Odmłodzenie i lifting twarzy,szyji, dekoltu
 • Remodeling twarzy – poprawa oalu
 • Zniwelowanie rozszerzonych porów
 • Spłyceniezmarszczek i bruzd
 • Wygładzenie blizn i rozstępów
 • Wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie przebarwień
 • Zmniejszenie teleangiektazji
 • Pojędrnienie ciała: ramiona, brzuch, pośladki, biust
 • Redukcja cellulitu

Oprawa oka & makijaż

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą na usługi kosmetyczne dla oczu oraz profesjonalny makijaż.

Pielęgnacja oczu

Oferujemy m.in. błyskawiczny lifting, redukcja zmarszczek, bruzd, poprawianie koloryt i struktury skóry.

Pielęgnacja stóp

Właściwie pielęgnowane stopy nie sprawiają kłopotów i mogą być naszą ozdobą. Warto poświęcić im chwilę.

Ekskluzywne zabiegi

Skorzystaj z naszych zabiegów jak oczyszczanie wodorowe AquaPeelH2, karboksyterapia, radiofrekwencja.

Pielęgnacja twarzy

W naszym gabinecie oferujemy zabieg ze złotem i aktywną witaminą C, peeling kawitacyjny.

Zabiegi złuszczające

Zabieg polega na aktywacji komórek w różnych warstwach skóry przy jednoczesnej redukcji podrażnień.

Medycyna estetyczna

Skorzystaj z naszej oferty na botoks, wypełnianie zmarszczek, sculptra, lipoliza, mezoterapia, modelowanie ust.

Pielęgnacja ciała

Skorzystaj z naszych zabiegów na ciało jak zabieg likwidujący cellulit i zbędną tkankę tłuszczową.

Laser diodowy i IPL

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Laser działa na barwnik włosa.

Umów wizytę w salonie

Godziny otwarcia

Zapoznaj się z godzinami otwarcia naszego salonu. Napisz do nas lub zadzwoń i umów wizytę.

 telefon: 604 210 298

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 14:00