Aktualności


25.05.2018

Drogi Kliencie

25 maja 2018 zacznie obowiązywać RODO - czyli unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

W związku z tym, że masz w naszym salonie założone konto, chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

 

Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci i partnerzy. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
Jakie dane wykorzystujemy?
Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc umówić się na zabieg w naszym salonie konieczne jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są imię, nazwisko oraz numer telefonu w momencie umawiania się na wybraną usługę
Administrator Danych Osobowych
Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: Salon kosmetyczny ANNA , 56-120 Brzeg Dolny, NIP:988-014-89-22, telefon: 604210298,
Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane
Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej oferty salonu. Wysyłane do Ciebie informacje w postaci smsów będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność – zapis w naszej bazie danych. Smsy są wysyłane przez firmę : OCEAN MEDIA Paweł Ziewiecki Zwoleńska 9d
26-600 Radom
Pracujemy również na platformie internetowej beautymenago, którą wykupujemy również od OCEAN MEDIA. Do Twoich danych osobowych mają wgląd wszyscy zatrudnieni pracownicy Salonu kosmetycznego ANNA.
Przekazywanie danych
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie.
Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych, które zajmują się dla nas wysyłką smsów

Podstawa prawna
Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami.
Prawo do zapomnienia
Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twojej dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.
Prawo do wycofania zgody
Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej firmie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia.
By wycofać zgodę wystarczy skontaktować się z salonem. Email : annaclarena@op.pl tel 604210298